Weryfikacja

Firma Cremering zastrzega sobie zweryfikowanie danych przekazanych w zezwoleniu na kremację i informacji przekazanych telefonicznie przez zleceniodawce tj, firmę pogrzebowa podczas odbioru ciała, trumny i urny przez upoważnionego pracownika Cremering.

Powyższe oznacza, że cena może ulec zmianie w przypadku podania niepełnych informacji przez zleceniodawce.

Nowe warunki handlowe – Pan Krzysztof Sorokaty, tel: +48 601 771 490. e-mail: ks(at)cremering.pl

Jeżeli jesteście firmą współpracującą z nami już dzisiaj możecie zamówić bezpłatnie u nas nasz plakat. Na plakacie reklamowym będzie widniała nazwa i adres Państwa firmy. Wieszając taką formę reklamy u siebie będziecie Państwo mieli możliwość pokazania Waszym klientom, że jesteście w stanie zrealizować kremację.

Zamówienia proszę składać na nasz fax. +48 76 831 51 38

Informacje dla odbiorców naszych usług

Od 30.09.2013r. firma Cremering zarządzana jest jednoosobowo przez pełnomocnika pana Grzegorza Smykalla. Pragniemy poinformować, że krematorium świadczy usługi na dotychczasowych zasadach przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Warunki handlowe nie ulegają zmianie.W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 76 833 21 62.

Przypominamy, że akceptujemy zgłoszenia tylko z telefonów z identyfikacją dzwoniącego.

W związki z licznymi zapytaniami od Państwa dotyczącymi problemów technicznych w naszej firmie informujemy, że w ostatnim czasie nie mieliśmy żadnych awarii i przestojów i wszystkie usługi były terminowo zrealizowane. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem techniczny mający wpływ na zleconą przez Państwa usługę poinformujemy Państwa o tym drogą elektorniczną przy użyciu tylko i wyłącznie E-maili, które w domenie zawierają nazwę naszej firmy (@cremering.pl) lub/i telefonicznie tylko z numerów podanych na naszej stronie.

Jakiekolwiek inne informacje docierające do Państwa z innych adresów mailowych czy numerów telefonów nie są informacjami z naszej firmy.

Dysponujemy torbami na urny w celu ich dodatkowego zabezpieczenia.